Moje Hebké regenerační a hydratační maska na rty 15 ml

Po přirozeně plných a šťavnatých rtech touží snad každá z nás. Jak skvěle vystihla Audrey Hepburn: „Rty jsou největší zbraň, kterou žena může použít. Mají moc vyjádřit nejen...
Garantovaný nákup z BIOBALÍČEK.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 667×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 431×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta68 Kč100 % • 1 212×recenzíDalší informace

115 g
Objem
15 ml

• , zakoupeno v Anela

• Příjemná konzistence a hlavně na suché rty opravdu funguje.
    • Vyšší cena.
  • , zakoupeno v Anela

• Jde o přírodní produkt.

Zkouším již třetí den a mám pocit, že mi na suché rty moc nepomáhá.

Anela (prodejce)

Dobrý den, ideální je použít Moje hebké jako masku na noc v silnější vrstvě, případně v zimním období je dobré mazat tenkou vrstvičkou i přes den, protože pokožka rtů je mnohem tenčí než jinde na těle a nemá prakticky žádný hydrolipidový film ani mazové žlázy, takže v zimním období venku dost trpí a je potřeba je chránit. Nezapomeňte však i na dostatečný pitný režim. Hydratace je potřeba nejen zvenčí. Věříme, že účinek masky na rty s odstupem času oceníte.
    Za celý tým Anely zdraví Janka

115 g
Objem
15 ml

• Po přirozeně plných a šťavnatých rtech touží snad každá z nás. Jak skvěle vystihla Audrey Hepburn: „Rty jsou největší zbraň, kterou žena může použít. Mají moc vyjádřit nejen náladu, ale také osobnost.“ Pokožka na nich je však mnohem tenčí než jinde na těle, navíc nemá prakticky žádný hydrolipidový film ani mazové žlázy. Velmi snadno se tak na nich projeví vnější podmínky v podobě mrazu či sucha, ale i naše vnitřní (ne)pohoda.
  • Ať už hledáte šetrnou péči o rozpraskané, citlivé, pálivé a jinak bolavé rty, nebo si jen chcete dopřát pravidelnou péči a pohlazení o tuto často opomíjenou část pokožky, maska Moje Hebké vaše rty vyživí, zregeneruje, hydratuje a zanechá hedvábně jemné a hebké. Rozdíl poznáte na dotek i polibek. Při pravidelném používání dokonce dokáže viditelně zvětšit plnost vašich rtů. Zážitek ještě zintenzivníte, pokud před použitím masky ošetříte rty jedním z peelingů Kávová či Čokoládová drbna. A vaše rty budou zkrátka k zulíbání :-).

Unikátní výživná a hydratační maska Moje Hebké byla vytvořena pro všechny ženy, které touží po zdravých a přirozeně plných rtech bez šupinek a prasklin. A co vás kromě výsledku potěší nejvíc? Zaručeně příjemná roztíratelnost a univerzální použití. Svým rtům ji můžete dopřát jak na noc, tak i přes den v podobě balzámu. Obávat se nemusíte ani zašpiněného povlečení, neboť nebarví.

PLNĚJŠÍ RTY

Unikátní směs aktivních látek burcuje pokožku rtů k produkci kolagenu, což se může projevit mírným brněním po nanesení masky. Odměnou vám budou přirozeně plnější, růžovější a šťavnatější rty.

ZDRAVÉ RTY

Extrakty z heřmánku, pupalky, ovsa a mořských řas intenzivně regenerují poškozenou pokožku rtů, rychle je hojí, zbavují šupinek a postarají se o jejich zdravý vzhled.

KOMBINOVANÁ PÉČE

Dopřejte rtům občas i jemný peeling a až poté naneste masku. Pokud trpíte na opary, velmi rtům ulevíte použitím Bílé noční teenky a následně vyživení maskou Moje hebké.

ZKUŠENOSTI A TIPY

Pro hloubkové ošetření, regeneraci a výživu vašich rtů použijte silnější vrstvu masky na rty a jejich okolí těsně před spaním. Přes den používejte jako balzám a ošetřete jen slabou vrstvičkou.

TAJEMSTVÍ SMYSLNÝCH RTŮ

Základ luxusní masky Moje Hebké tvoří kakaové máslo z čokoládovny Herufek, které kromě toho, že nádherně voní, také zvyšuje elasticitu pokožky, vyživuje ji a brání jejímu vysoušení, a bambucké máslo z divokého sběru, které pokožku hydratuje, vyživuje a velmi rychle se do ní vstřebává.

To největší tajemství ale spočívá v naprosto unikátní kombinaci vitamínů a vědecky ověřených aktivních látek - komplex vitamínu A s kyselinou hyaluronovou, vitamín C a E a v neposlední řadě i bakuchiol, přírodní ekvivalent retinolu. Toto jedinečné propojení nastartuje buňky vašich rtů k pořádné aktivitě, což se brzy projeví na jejich plnosti, pevnosti a zdraví.

Pro dosažení nejlepších výsledků naneste silnější vrstvu na noc, ideálně po použití peelingu, nebo kdykoli během dne tenkou vrstvičku jako balzám. Pokud ji nesmyjete (nebo neslíbáte :-)), na rtech vám vydrží dlouhé hodiny a zanechá na nich příjemný ochranný filtr před mrazem, větrem a suchem. I tak se hodí mít malé balení v kabelce a rty ošetřovat během dne opakovaně, kdykoliv ucítíte tu potřebu.

TAJEMSTVÍ ÚČINKU

Kakaové máslo

Opunciový, ricinový, švestkový a makový olej

Extrakty z  ovsa, pupalky, heřmánku a zlaté řasy

Vitamín C a E

Kyselina hyaluronová

Retinoyl hyaluronát sodný (komplex vitamínu A s kyselinou hyaluronovou)

MASKA PRO PLNÉ A ŠŤAVNATÉ RTY

Naprostá jedinečnost balzámu Moje hebké spočívá ve vyvážené kombinaci vzácných olejů bohatých na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Na první místo zde stavíme opunciový olej, který patří mezi ty nejluxusnější oleje na světě. Rty dokáže vypnout, vyhladit a působí jako přírodní botox. Dalšími obsaženými oleji jsou švestkový a makový, které jsou vyživující a obsahují velké množství omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Vzácné oleje uzavírá olej ricinový, který v pokožce rtů zadržuje vlhkost a brání tak jejímu vysoušení.

Másla, vosky a vzácné oleje skvěle doplňují rostlinné extrakty z ovsa, pupalky, heřmánku a zlaté mořské řasy, které zklidňují poranění a podráždění pokožky, a fytosteroly z avokáda podporující tvorbu kolagenu. Maska je obohacena o bakuchiol, vitamíny C a E a třešničkou na dortu je vysoce funkční komplex vitamínu A a kyseliny hyaluronové - retinoyl hyaluronát.

Komplexní receptura je sestavena tak, aby stimulovala buňky k tvorbě kolagenu, zvyšovala elasticitu pokožky a redukovala vrásky. Vaše rty jsou pak vyhlazené, zdravě růžové a viditelně plnější.

Masku Moje Hebké jsme sestavily tak, abyste ji snesly na rtech dlouhodobě. Nenajdete v nich parfemaci a to ani éterickými oleji, nijak nechutná a nebarví.

Snad každou ženu potěší kvalitní kosmetika, která o ně bude pečovat a zvedne jejich sebevědomí. Obdarujte kamarádku, sestru, maminku, babičku nebo třeba paní učitelku univerzálním dárkem, který přináší rtům nejen krásu, ale i zdraví.

Maska Moje Hebké způsobuje závislost a proto doporučujeme, aby velikost 5 ml byla ve vaší kabelce a větší balení 15 ml na nočním stolku. Budete ji milovat, ať už jako noční masku nebo denní balzám na rty.

Péče o rty je často opomíjená, přitom jsou rty dominantou obličeje a stejně jako oči poutají pozornost ostatních. Udržujte je zdravé bez šupinek a prasklinek, hydratované a plné tak, jak vám je příroda nadělila.

Proč si ho zamilujete? ❤️

Vaše rty budou pěkně hebké, jemné a prostě k zulíbání.

• , zakoupeno v Anela

• Příjemná konzistence a hlavně na suché rty opravdu funguje.
    • Vyšší cena.
  • , zakoupeno v Anela

• Jde o přírodní produkt.

Zkouším již třetí den a mám pocit, že mi na suché rty moc nepomáhá.

Anela (prodejce)

Za celý tým Anely zdraví Janka