EOS Lip Balm Tangerine Medicated balzám na rty 7 g

7 g

• , zakoupeno v i-kosmetika.cz

• Praktický a atraktivní obal.

• úžasná vůně
    • je slaďoučký, chutná přesně jako mandarinka :))

doporučuji, určitě je to pěkný dárek ... já jsem tedy nadmíru spokojená :)

• , zakoupeno v Notino

hydratuje, chutná, voní

7 g

Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty

• Vaše rty patří k těm částem těla, které neustále ukazujete okolnímu světu
  • balzámy na rty Balmi byly vyvinuté tak, aby efektivně chránily vaše rty před všemi škodlivými vlivy aktivního životního stylu
  • Vaše rty si díky Balmi uchovají naprosto neodolatelný vzhled
  • značka Balmi je přesně jako vy
  • ze všeho nejvíc touží vypadat dobře, cítit se skvěle a být v pohodě
  • užijte si odteď díky Balmi každičký den naplno!
  • v designových kostkách Balmi ukrývá unikátní balzám na rty, který si okamžitě zamilujete
  • Balmi je pro každého, kdo si dokáže užívat života plnými doušky a nebojí se být originální
  • snadné nanášení
  • jedinečný kuželovitý aplikátor
  • různé druhy úžasných příchutí
  • přírodní složení s bambuckým máslem, jojobovým olejem a vitamínem E
  • obsahuje ochranný faktor SPF 15 a UVA/UVB filtr

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v i-kosmetika.cz

• Praktický a atraktivní obal.

• chemická vůně
    • není téměř cítit vůně mandarinky
    • tužší něž jiné vůně
    • nehydratuje

Tato vůně mě velmi zklamala. Vůně je mi nepříjemná i konzistence je oproti ostatním EOS jiná. Za mě rozhodně nedoporučuji!

• Voní, hydratuje
    • není na časté denní použití !

Jsem zvyklá velice často mazat rty, jelikož se mi rychle vysušují a tento eos mne zklamal, po častém použití na mých rtech dělá jakoby puchýřky. U ostatních eos, které nebyly "medicated" se mi to nestalo.

• úžasná vůně
    • je slaďoučký, chutná přesně jako mandarinka :))

doporučuji, určitě je to pěkný dárek ... já jsem tedy nadmíru spokojená :)

• , zakoupeno v Notino

hydratuje, chutná, voní

• , zakoupeno v balzamshop.cz

• nádherně voní

super

• Matlavý a nevoní

Znovu už bych si nekoupila.

• , zakoupeno v Vitone.cz

Jsem s produktem spokojená.Všem doporučuji.

• Obsahuje fenol.

Jako balzám slouží možná dobře, ale obsahuje látky, které jsou přinejmenším pochybné v působení na zdraví. Proto bych víc než zvažovala, zda nevybrat jinou příchuť.

• , zakoupeno v Vitone.cz

• Pěkně voní (i když tu mandarinku tam musí člověk chvíli hledat), příjemný na rtech (je lehce sladký), nevysušuje, naopak už je nemám tak popraskané. Měl by dlouho vydržet, tak uvidíme.