EOS Lip Balm Sweet Mint balzám na rty 7 g

7 g

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouhá výdrž a hydratace.

• krásně voní
  • , zakoupeno v Notino

Opakovaně kupuji, dlouho vydrží, všechny vůně moc příjemné.

7 g

100% přírodní a z 95% organický balzám na rty udrží Vaše rty po celý den vlhké, měkké, senzačně hladké a Váš partner určitě neodolá polibkům z Vašich rtů. Úžasně hydratující balzám na rty zajistí intenzivní hydrataci vašich rtů a zároveň je krásně provoní svěží sladkou mátou. Zajímavé provedení balzámu umožňuje jeho snadné nanášení a rychlé použití.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouhá výdrž a hydratace.

• krásně voní
  • , zakoupeno v Notino

Opakovaně kupuji, dlouho vydrží, všechny vůně moc příjemné.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Přírodní složení
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Výhodné balení, složení produktu výborné, lehce roztíratelné na rty, velmi dobrá ochrana proti jejich vyschnutí

• - skvěle voní
    • - hydratuje
    • - dlouho vydrží
    • - doopravdy mi pomáhá

K eosu jsem byla ze začátku dost skeptická, myslela jsem si, že je to jen další módní výstřelek za velké prachy. Když mi ho ale jednou sestra půjčila, změnila jsem názor. O to víc, když jsem si pak přečetla složení a recenze. Teď jsem tomu propadla a kupovala bych další a další! Jsou vážně super.

• , zakoupeno v Elixi

• krásné balení
    • osvěžující, mentolová příchuť

Na léto jsem si tento balzám opravdu oblíbila, díky jeho osvěžující mentolové příchuti. Po aplikaci mírně pálí rty, mně osobně to nepříjemné není, ale možná by to někomu mohlo vadit.

• , zakoupeno v balzamshop.cz

• Vůně, obal, cena, jemné brnění na rtech
  • , zakoupeno v Notino

• Přírodní složení, perfektní ochrana rtů

Nejlepsi balzam na rty!!!