Carmex Ultra Smooth balzám na rty SPF 15 (strawberry) 4, 25 g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Notino

Carmex je u mě jednička v péči o rty.

• Nejlepší balzám
    • Vyřešil všechny mé problémy, které jsme kdy na rtech měla

Nejlepší balzám. Skvělá vůně, příjemný pocit na rtech. Vydrží několik hodin. Je hutný. Vyřeší mé popraskané a suché rty. Urychluje mi dobu hojení po oparu, na které často trpím. Od používání tohoto balzámu se mi výskyt oparů zmírnil (dříve 2x-3x do roka. Nyní 1x za rok). Je skvělý

• Dobře hydratuje

Produkt nemá žádné parametry.

Carmex je jeden z celosvětově nejoblíbenějších balzámů na rty.

Díky svému složení efektivně bojuje s rozpraskanými rty a zanechává je příjemně vláčné a jemné.

Obsahuje řadu účinných složek, díky jejichž účinkům se stal jedničkou na trhu - mentol, lanolin, kakaové máslo, vitamin E, aloe a petrolatum, díky kterému je hydratace rtů udržována bez ohledu na vnější podmínky.

Věděli jste, že značka Carmex má historii sahající až do roku 1937? Už v tomto roce začal zakladatel Alfred Woelbing plnit dnes již ikonické kelímky svým balzámem na rty.

SLOŽENÍ:

AKTIVNÍ LÁTKY:

Octinoxate 7.50%, Oxybenzone 4.00%

DALŠÍ LÁTKY: petrolatum, lanolin, euphorbia cerifera cera, isopropyl palmitate, ozokerite, flavor, beeswax, cetyl esters, paraffin, theobroma cacao seed butter, limnanthes alba seed oil, stevia rebaudiana extract

• , zakoupeno v Notino

Carmex je u mě jednička v péči o rty.

• Nejlepší balzám
    • Vyřešil všechny mé problémy, které jsme kdy na rtech měla

• Dobře hydratuje
  • , zakoupeno v Dekorativka.cz

vynikající balzám na rty, nejlepší, co jsem kdy měla a že jsem jich vyzkoušela

krásná vůně

NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH :)

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• nejlepší balzám, používáme celá rodina, všichni spokojení
  • , zakoupeno v Notino

krásně hydratuje, trošičku pálí či brní, četla jsem že pálí dost, ale mě ne, je to takový příjemný pocit

• , zakoupeno v Notino

Byl to dárek. Známí si ho objednává dlouho takže bude spokojený.

• Jemně rty