Cannaderm Cannadent Ochranný balzám na rty 6 g

Objem
7 ml

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• velmi dobře pomáhá s hojením oparů,
    • již při počátečních projevech dokáže opar "zastavit", používám již několik let
    • špatně se vymačkává z obalu

Velmi kvalitní a spolehlivý produkt, používám ho několik let a je to jediný prostředek, který mi pomáhá s opary. Je cenově srovnatelný s jinými prostředky na léčbu oparů, ale v mém případě je rozhodně účinnější.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

cena

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Přírodní složení, příjemná konzistence.
    • Pro mě osobně nepříjemná vůně, takže po prvním použití jsem balzám darovala kamrádce, které vůně nevadila.

6 g
Objem
7 ml

Cannadent STOP - Balzám na rty

• balzám s čistým konopným olejem, máslovníkem, hřebíčkem a manukou pro dokonalé ošetření rtů a jejich okolí
  • zvláčňuje, regeneruje a ošetřuje rty proti oparům, prasklinám rtů a koutků
  • chrání rty před vysoušením a působí také jako prevence vzniku prasklin, citlivých koutků a oparů
  • obnovený mikrofilm chrání pokožku proti negativnímu působení UV záření

Použití:

Balzám jemně rozetřete na rty a jejich okolí. Pocit jemného pálení po aplikaci rychle ustoupí, dojde ke zklidnění a snížení citlivosti ošetřeného místa. Ideální pro ošetření rtů a jejich okolí, prasklin a prevenci vzniku oparů.

3zákazníci nedoporučují produkt

tento produkt jsem si vybrala díky tomu, že je to má oblíbená značka kosmetiky, nemám s ní nikdy žádný problém. ochranný balzám je skvělý jak na léto, tak na zimu na hory..

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• velmi dobře pomáhá s hojením oparů,
    • špatně se vymačkává z obalu

• Přírodní
    • Dobrá konzistence
    • Dobrý na suché rty

Pokud má někdo suché rty a dělají se mu často opary či koutky, jako mě, tak určitě doporučuju. Zatím jediný přípravek, který mi fakt pomohl.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

cena

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Přírodní složení, příjemná konzistence.

Tenhle balzám s konopím používám jako jediný, protože mi vždy pomůže na koutky a opary. Doporučuji!!!

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

pomáhá to

• ?
    • Nevábný zápach, což je při aplikaci na rty obzvlášť nepříjemné
    • Pocit ulepených rtů po aplikaci

Nic moc, příště zvolím obyčejné tyčinky na rty z drogerie, účinek vyjde nastejno a nemají uvedené nepříjemné vlastnosti.

• - snadná aplikace
    • - příjemná vůně po hřebíčku

S přípravkem jsem doléčila prasklý koutek rtů.

• , zakoupeno v AlfaFIT

viz. produkt