Blistex Raspberry Lemonade Blast balzám na rty 4,25 g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• Božská vůně
    • Akorát do kabelky
    • Když si ho nanesete na rty tak se drolí

Boží

Produkt nemá žádné parametry.

Blistex Raspberry Lemonade Blast hydratuje, chrání a osvěžuje rty pomocí ovocného mixu.

• obohaceno vitamínem C a E a bohatými hydratačními látkami
  • jemná textura balzámu doslova klouže po rtech a zanechá je hydratované a ochráněné
  • voní svěže po malinách a limonádě
  • ochranný faktor SPF 15

• Není lepkavý
    • Krásně voní
    • Nedrolí se
    • Stačí jedna vrstva

Koupila jsem poprvé v USA a byla jsem nadšená, že je i u nás. Během pár hodin zahojí popraskané rty, na rtech ''neobtěžuje'' nelepí, prakticky o něm nevím a dlouho vydrží pocit hydratovaných rtů. Kdo vyzkoušel, chtěl ho taky :) Doporučuji (určitě pokud často nosíte rtěnky)

• , zakoupeno v VMD

• Krásný obal