Astrid Pearl & Shine Balzám na rty 4,2 g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v LevnyLek.cz

Byla poslána jiná položka místo požadované a to přesto, že jsem zdůrazňovala, aby neposílali žádnou náhradu nebo nic podobného :-(

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

vyhovuje , doporučuji

• , zakoupeno v VMD

stará dobrá značka a kvalita

Produkt nemá žádné parametry.

Tyčinka na rty s perleťovým leskem pro každodenní účinnou péči o rty

• s vitaminem E, který napomáhá regeneraci rozpraskaných a podrážděných rtů
  • s kakaovým máslem, včelím voskem, lanolinem a přírodními oleji, které zanechávají na rtech ochranný film, zvyšují jejich pružnost a udržují je hebké a vláčné.

Po nanesení získají Vaše rty perleťový lesk s jemným růžovým nádechem.

Přirozeně krásné a zdravé rty - dermatologicky testováno.

• bez konzervačních látek
  • regeneruje a chrání rty
  • perleťový lesk s růžovým nádechem

• , zakoupeno v LevnyLek.cz

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

vyhovuje , doporučuji

• , zakoupeno v VMD

stará dobrá značka a kvalita

• nepálí na rtech ( na rozdíl od dětských balzámů na rty se třpytkami od značky Lip Smacker)
    • nevyživuje
    • nevoní, ba naopak cítíte jemný zápach
    • výdrž
    • barva není světle růžová, ale spíše bílá, s téměř neznatelným nádechem třpytek

Nemohu doporučit, daleko lepší je světle růžový Labello se třpytkami, tento balzám je dle mého názoru tím nejlepším, který se dá na českém trhu sehnat, vyzkoušela jsem jich opravdu hodně od Lavery, Reginy, Dermacolu, Essence, či Garnier a tento jediný opravdu plně vyhovuje (Značka Garnier s balzámem opět s perletí a růžovým krytem není také tak dobrý jako tento Labello a to i přesto, že je o dost dražší, tyčinka má bílou barvu v kombinaci s fialovým nádechem, mírně zapáchá, růžový nádech je téměř neznatelný stejně jako miniaturní třpytky ale naštěstí opravdu hydratuje, ( dobrý při stavu nejvyšší nouze)

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

• používám již dlouhou dobu, rty jsou vláčné a navíc se krásně lesknou

příště koupím určitě zase

• Při silnější vrstvě mrtvolná barva
    • Nepozoruji nějakou velkou hydrataci
    • Divná vůně
    • Zvýrazňuje nedokonalosti

...

• 2 v 1
    • Pomalu se vstřebává
    • Barva vypadá jaksi... Divně.

• dobrá cena
    • barva
    • málo hydratuje

Nechala jsem se zlákat slibovaným perleťovým nádechem, ale právě ta barva na rtech působí divně, nepřirozeně. Balzám nesplnil mé očekávní ani co se týče hydratace.

• jemná vůně
    • nehydratuje
    • moc světlá barva
    • rty se akorát ničí

Tenhle balzám mě opravdu nezaujal. Nehydratuje, je to spíš rtěnka.

• Nelepí se
    • Je super
    • Krásná narůžovělá,lesklá a třpitivá barvička
    • Dobře hydratuje rty
    • Pěkná vůně
    • Super ochrana proti rozpraskání a podráždění rtů
    • Mažu se s nim neustále
    • Praktické balení v tyčince
    • Zachvilku je pryč rychle mizí z tuby

Za mě doporučuji můj a kamarádky oblíbený balzám na rty na kterým jsem opravdu závislá a mažu se s ním neustále každý den několikrát.Krásně tónuje po nanesení vytvoří na rtech krásný perleťový lesk s nárůžovělou barvičkou,tyhle barvičky balzámů a lesků na rty prostě miluju :) Rty jsou po něm hebké a nepopraskají.Oproti jinným leskům jako například Avon Lip gloss opravdu nelepí,což je pro mě velké plus,jelikož nesnášim,když balzámy a lesky lepí rty k sobě a nemůžete pořádně otevřit pusu.Akorád by mohl být alespoň 2x tak větší nevydrží mi dlouhou dobu a proto si ho kupuji skoro každý měsíc.Už se mi stalo,že došel a v obchodě ho neměli ,což mě dost naštvalo,tak jsem nakonec musela zakoupit poněkud jeho dražší a ne tak dobrou variantu Labello